| uscat2222 a întrebat:

Vreau sa fac o rata pe eMAG! cetelem am 20 si 1.si 4 luni de munca imi aprobă

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce trebuie sa stii:
Esti eligibil/a pentru creditare daca faci parte din urmatoarele categorii: salariati, pensionari, PFA.
Pentru acordarea unui credit online sunt necesare documente ce confirma venitul tau lunar.
Suma minima/maxima pentru un credit este 300 lei /20.000 lei, pentru un credit Cetelem IFN.
Suma minima/maxima pentru un credit este 500 lei /20.000 lei, pentru un credit BRD Finance.
Intervalul de varsta in care poti aplica pentru un credit este 18 – 69 ani.

Acte pentru Salariati si pensionari:
Copie a actului de identitate al solicitantului de credit
Consimtamantul de interogare al veniturilor – ANAF (Descarca formularul ANAF aici)
Factura de utilitati*
*Documente suplimentare daca este cazul
Dovada venitului (adeverința de salariu / ultimul talon de pensie)

https://www.emag.ro/info/modalitati-de-plata#pay-with-ecredit

| Dogx a răspuns:

Bună, cel mai bine îi suni pe ei și îți explică tot...

| George192 a răspuns:

Da poti sa faci o rata daca esti salariat de minim 3 luni

| Husqvarna a răspuns:

Da, daca ai un job stabil iti aproba. Iti recomand sa iei legatura cu ei.