| George20123 a întrebat:

Poti avea 2 rate active in acelasi timp cu cetelem? Am cumparat acum cateva luni un laptop in rate iar acum vreau sa iau si un telefon.Trebuie sa termin de platit rata curenta?

5 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Depinde de veniturile tale, poți face încă un credit dacă ambele întra în cei 30% din salariu.

| Digikey a răspuns:

Mai bine comunici prin semnale de fum decat sa faci rate la escrocii aia pentru telefon.

| Nelu62 a răspuns:

Doar un sfat: daca ai primit card de credit, nu il activa!

| George20123 explică (pentru Nelu62):

De ce?

| Salontanul a răspuns (pentru George20123):

Scapa de ei cat mai repede. Aceste IFN-uri sunt de groaza.
Documenteaza-te sa vezi ce au patit altii! http://bit.ly/39j10Ip