| Sulty_Mihai_1986 a întrebat:

Buna seara, va deranjez cu o întrebare. Am primit un card v pay girocard de la locul de munca in Germania și as vrea sa transfer pe un cont al sotiei in România prin transergo. Acolo îmi cere numărul cardului de 16 cifre, dar pe card văd doar IBAN-ul și pe spate alte cifre. Am încercat sa le pun in fel și chip, dar îmi spune ca nu este valid numărul. Unde îl pot găsi?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ibanu se obtine de la banca sau in libreta de tranzactii apare

| mgtow a răspuns:

16 cifre pe card apar, nu merge te caci pe transergo si treci pe transferwise

| Vântulalb a răspuns:

Numarul cardului in general e pe fata, nu pe spate. Grupate cate 4. Dar nu cunosc cardurile mentionate de tine.