| Smekerutzul a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Huawei g6609 si nu stiu daca e bun
ce parere aveti
la 5 raspunsuri dau funda celui mai bun

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Retea
Retea 2G
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
Aspect
Dimensiuni
113.8 × 60.5 × 11.5 mm
Greutate
98.00 g
Culoare
maro
Ecran
Tip ecran
TFT 2, 4"
Audio
Tonuri apel
MP3
Iesire audio
3.5 mm
Memorie
Agenda
Da
Istoric apeluri
Da
Card memorie
microSD, maxim 16GB
Camera Foto
Camera foto
3.2 MP
Inregistrare video
Da
Camera frontala
Nu
Transmisie Date
GPRS
Da
EDGE
Da
3G date
Nu
WLAN
Da
Bluetooth
Da
USB
Da
Functionalitati
Mesaje
Email, MMS, SMS
Internet
Obigo Q03c, Opera Mini
Radio
Da, radio FM
Jocuri
Da
Java
Da
GPS
Nu
Altele
MP3/eAAC+ player
Baterie
Li-Ion 1100mAh
Durata convorbiri
Pana la 5 ore
Durata stand-by
Pana la 470 ore
Cod Produs
Cod SKU
HWG6609DBRPOSTPCOSMO cam astea sunt caracteristicile si costa 330 lei adica 3 milioane 3 sute. Au doi colegi de-ai mei dar nu e cine stie ce il are de 3 saptamani-4 si are o spartura direct langa ecran. Bafta, alegerea ta!

7 răspunsuri:
| Smekerutzul explică:

Pentru funda...rarefresh,vrei?

| Smekerutzul explică:

App
are cablu usb sau intrare usb

| RaReSh17 a răspuns:

Telefonul arata foarte bine, a aparut si recent in aprilie 2012, tastatura qwerty, wireless, memorie de pana la 16gb, 265 k culori, camera e destul de buna 3.15 mpx, din cate am inteles este si dual sim.

| AllesSy a răspuns:

E misto telefonul, am o prietena cu telefonul asta si nu stiu cum sa il iau din mana toata ziua sta cu el isi descarca o tona de aplicatii stii din astea cu pisici si caini vorbitori si detectoare de fantome si toate prostiile si atunci cand iese afara ma roaga sa vin cu ea pana la etj. 7 ca acolo are net sa isi mai descarce melodii. Dar totusi e misto ca daca ai wi-fi se incarca in cateva secunde si daca esti pe mess nu trebuie sa stai 10 anii pana ii trimiti lui ala mesaju.

| lanadeoaie a răspuns:

E fain telefonul are multe aplicatii si e rezistent sora mea are unul de 1 an jumatate si functioneaza ca nou nu are nici o zarietura...bine si are grija de el. eu te sfatuiesc sa iti iei
Funda?

| Smekerutzul explică (pentru lanadeoaie):

App
are cablu usb sau doar intrare usb