| IoanaIoa88 a întrebat:

Buna TPU `am un HUAWEI g6609. Vreau sa pun o anumita melodie pentru "X". Cum fac? eu nu am gasit` :-s
Fundita`:-s

5 răspunsuri:
| mary343 a răspuns:

Intra la contacte, copiaza-le pe telefon, apoi dai editare. Iti va aparea un sunet muzical (o optime), dai la ea, dai pe tasta stanga si iti apare 'selectare din fisier', dai la optiuni si dai din nou 'selectare din fisier' o sa-ti apara sa alegi dintre telefon sau cardul de memorie, trebuie sa alegi unde ai muzica si dai pe o melodie apesi ok si gata. sper ca te-am ajutat! happy

| sfeklasfekla a răspuns:

Intra in agenda du-te la persoana respectiva si dai editare sau optiuni si acolo vei gasi ceva in gen "setare sunet apel" ori daca nu unde ai melodiile dai optiuni si setare ca sunet de apel pentru contact si selectezi persoana! HAI CU FUNDA!

| IoanaIoa88 explică (pentru sfeklasfekla):

Nu imi apare asa. apare doar numele si numarul atat`happy. E activat Dual Sim... o fi din cauza asta? trebuie sa activez doar un sim?:d

| sfeklasfekla a răspuns (pentru IoanaIoa88):

Da activeaza doar un sim ca sa nu se bata cap in cap si cere setarile de la reteau pe care o folosesti..setarile pentru internet

| sfeklasfekla a răspuns:

Scuze am confundat intrebarea scuze..nu nu e de la sim. de unde esti? ca asa pe forum e greu