| Alqumo a întrebat:

Vreau sa imi fac card BCR George kid. Este ca revolut? Are aplicatie proprie? Ce taxe se aplica? Cat costa taxa de administratie?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Poti gasi aici raspunsul https://www.bcr.ro/......ine-george 1! george! onboarding! onboarding! ro! bcr! 23-BCR-002! search! suspects-prospects-all-branded! v11&utm_medium=paidsearch&utm_source=google&utm_content=text&utm_term=con! gads! suspects-all-branded-george! ro! suspects-all-branded-george

Răspuns utilizator avertizat