| MitroKta a întrebat:

Vreau sa imi fac cont paypal si imi trebuie sort code-ul. Insa nu stiu cum sa dau de el. Ma poate indruma cineva? Multumesc!

1 răspuns:
| Andrei7520152 a răspuns:

Asa cum e explicat si pe site-ul oficial -

Dupa ce ti-ai atasat card-ul si ai facut tranzactia de 1.5 $, te duci la banca de unde ai scos cardul si ceri extrasul de cont pe saptamana in care ai facut tranzactia.

Pe acel extras o sa vezi transferul de 1.5 $ si un cod de patru cifre care arata ceva de genul asta "Paypal9517". Scrie codul si gata