| Bianca_3121 a întrebat:

Vreau sa imi fac o afacere cu plante medicinale de unde incep? apropo e proiect la antreprenoriala

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și dacă este proiect, trebuie să-ți dai interesul, nu să-ți facem noi tema!
Respectă politica site-ului, http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Punctul de plecare este să deschizi o firmă și să ai capital financiar, logic, nu?
Pa, pa.

| Bianca_3121 explică (pentru Legiuitoarea):

raspunsul tau ma enerveaza ff tare...te rog daca nu ști nu mai raspunde!

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Bianca_3121):

Bună din nou.
Și pe mine mă enervează mai mult decât pe tine că încalci abuziv politica site-ului. Continuă și o înștiințez adminii!
Nu te da mare și tare, da?
Pa, pa.

| Bianca_3121 explică (pentru Legiuitoarea):

Am pus o intrebare doar... daca nu stiai nu trebuie sa raspunzi.nu inteleg dc persoanele ca tine se baga doar asa in seama... daca nu vrei sa ma ajuti stai in banca ta