| troublemakergirl a întrebat:

Vreau sa imi fac un card de credit. Care e cea mai de incredere banca?

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Eu zic sa iti faci la ING. Are multi utilizatori deja. Card pentru elevi si stundenti e gratis.
Primesti cardul si odata cu el un cititor personal sa iti genereze un cod pentru a-ti verifica cati bani mai ai in cont, de acasa.

Eu zic ca e de incredere. Si brd, bcr, insa au comisioane mai mari...

numai bine
http://visualeffect.org/

3 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Deci toata lumea e de parere ca cea mai buna banca e aceea care:

1. Are comisioane mici
2. Depui si retragi rapid numerar (aici ING cred ca are prioritate)
3. Dispune de un sistem foarte securizat si fara bug-uri...si altele
4. Seriozitate
5. Sistem complet
6. Sa aiba filiale peste tot in tara si in lume
7. Cardul sa fie functional si recunoscut oriunde in lume
8. Rapiditate in acordarea serviciilor
9. Dobanda mare
10. Fete frumoase la ghiseu
Observ ca si banca Transilvania e foarte dorita.

| iuly03 a răspuns:

Eu zic ca e brd.

| ion962 a răspuns:

Http://www.bestchange.ru/? p=8363
обменные пункты, курсы валют