| Adde396 a întrebat:

Vreau sa lucrez de acasa. Ceva online. Aveti idei unde as putea sa incerc?

11 răspunsuri:
| alex310 a răspuns:

Poti sa faci videochat, daca arati bine...

| BrokenInside a răspuns:

Invata sa faci un site sau sa devi hoster, sau sa lucrezi pentru Google ca traducator daca stii limbi straine.

| Ella3133 a răspuns:

Sunt unii cu sondaje de opinie online, cauta si tu pe net...

| WoaDmulL a răspuns (pentru BrokenInside):

Ca sa devina "hoster" are nevoie de ani de experienta in Linux(CentsOS,Debian,Ubuntu,Redhat,Fedora,OS), nu cred ca o sa vrea cineva in Windows, sa cunoasca Apache,Virtualmin/Webmin,cPanel, WHMCS, PHP, CSS, HTML, JAVA, etc... si sa aiba multi bani...

O seara cat mai placuta!

| DragosMentol a răspuns:

PPD sau investitie online in cel mai mare site de Penny Auction.

Din PPD am luat 2800$ in 5 luni si acum investesc in a doua varianta, desigur mentinand profitul pe carel fac in PPD care creste de la zi la zi.

| Ekcstsy a răspuns:

Cam4.com

| Aezakmi a răspuns:

Doriti sa faceti niste banuti frumosi? doriti sa aveti afacerea voastra si in cateva luni sa ajungeti director de vanzari stand in fata calculatorului si castigand din luna in luna cat mai multi bani? daca te atrage aceast lucru da-mi add la skaterboy_66 pe messenger si iti explic cat de simplu este sa ajungi in cateva luni sa castigi mii de euro, pot demonstra ca este real, este recunoscut in toata Europa si nu numai si tu poti face parte din aceasta retea de succes, te astept partenere happy

| Alyna_Alyna_Alya_Pynk_1992 a răspuns:

Caut si eu dar nu gasesc

| Milesan_Mira_1985 a răspuns:

Buna am cautat si eu f mult munca la domiciliu (sunt mamica si am mult timp liber)incearca cu sondajele online eu complectez si chiar merita inscriete si tu daca vrei http://sondajro.com/? ref=114324

| dadone a răspuns:

Poti incerca www.microjoburi.ro daca poti lucra online. Adaugi o oferta pentru 50 RON si aditional cat vrei tu pentru alte servicii conexe cu oferta respectiva.

| Darya_Edyta_1996 a răspuns:

Incercati cu asta e cea mai buna metoda de a face bani pe net http://xuredrbi. date/2625664632119/