| Bacanu_Geo_1990 a întrebat:

Vreau sa lucrez in timpul liber ca livrator la foodpanda, precizez ca stau in Brasov si ca am un job full time, cum trebuie sa procedez pentru a incepe sa lucrez, pot lucra cat timp doresc sau am un program stabilit?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să începi să lucrezi, te înscrii la ei pe site.
Trebuie să lucrezi un număr minim de ore pe săptămână și să stabilești împreună cu dispecerul care vor fi acele zile și ore, și să le respecți. Deci nici obligator anumite ore, dar nici chiar oricum dorești tu.