| GulDan a întrebat:

Vreau sa lucrez pe internet.pot stau mult.

Cum as putea face bani? mai ales din hobbiul meu:desenatul.

de mult timp caut ceva sa lucrez. chiar nu exista?

Răspuns Câştigător
| ady3600 a răspuns:

Iti poti face un blog pe care sa pui desenele, o sa intre cei interesati sa le vada si o sa obti trafic, dupa ce ai trafic poti castiga din reclama
Sau poti incerca aici https://www.virtconomics.com//recruit/iyf9f6dm8pno4teu9pi6
sau aici http://bani-pentru-oricine.blogspot.ro/

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Dacă te rog frumos, îmi faci și mie poză la un desen făcut de tine?
Și ca să răspund la întrebare, nu prea ai ce lucra în legătură cu desenatul...

| GulDan explică (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Daca vrei iti dau poza.
Si altceva in afara de desen exista sa fac bani?

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru GulDan):

Chiar te rog, mi-ai stârnit curiozitatea.
Păi, dacă n-ai liceul cel puțin terminat nu prea ai ce face... poate împărțitul pliantelor.

| GulDan explică (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Ok da-mi idu de messenger pe privat sau ce utilizezi.