| GulDan a întrebat:

Vreau sa lucrez pe internet.

Cum as putea face bani? mai ales din hobbiul meu:desenatul.

de mult timp caut ceva sa lucrez pe internet.

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Deseneaza, pune portofoliul online, fa-te vizibil. O sa vina si banii la un moment dat.

| GulDan explică (pentru KodrutZ):

Dar desenele sa fie digitale sau pe foaie? am doar pe foaie.
desi mi-am luat o tableta grafica multi mi-au recomandat.

| KodrutZ a răspuns (pentru GulDan):

Preferabil digitale, dar poti scana si alea pe foaie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia ti o tableta grafica, desenele digitale sigur vor fi mai cautate.

apoi cauta pe net, cred ca vei gasi si pe freelancer.com destule proiecte legate de grafica

| GulDan explică (pentru suntserios):

Da mi-am luat saptamana trecuta o tableta Wacom CTH460 Bamboo...happy auzi ai idee unde ar trebui sa desenez? in Adobe illustrator sau in photoshop sau ce alt program