| esdrftgyhu a întrebat:

Vreau sa ma angajez vara aceasta, am de gand sa merg prin supermarketuri, firme, terase, magazine pentru a intreba de un posibil job, am insa o nedumerire, unde sa intreb, la femeile de la casa nu cred ca se poate. laughing
Deci, un raspuns mi-ar fi de folos.
Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Cere sefului de magazin de pe tura numarul unui Director, stabileste o intalnire cu el (unde poate el) si fa-i o propunere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casierele nu stiu nici ele nimic. Intreaba cine este patronul (la cele mici) sau de birourile unde poti depune cererea (la cele mari). Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebi cand si unde gasesti patronul.lasa cv-ul, asta dicuti cu el. Un nuar de telefon al patronului poti obtine de la angajatii magazinului de exemlu. Dicuti direct cu el, mai intai daca are nevoie. Daca nu mdegeaba pui tu cv-ul nu stiu unde ca ai sa imbatranesti asteptand daca nu are nevoie.

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Ba da.Intreaba orice angajat al societatii unde iti poti depune un CV si te va indruma spre biroul de resurse umane.Nu e nici o rusine.Du-te la tipa de la case si intreab-o unde poti lasa si tu un CV in vederea angajarii.

| jamal000 a răspuns:

La biroul de informatii la supermarketuri iti poti depunde CV ul