| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de o afacere online ce ziceti sa am incredere in acest site? http://banionlinefarainvestiti.blogspot.ro/......fizic.h tml sau poate fi o teapa? dau funda pentru cel mai inteles comment :)

3 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Afaceri pe net?

PTC-urile au cazut si inca cad grav.
Nu se castiga din asta asa cum se aude, cine castiga sume mari gen (100-200 $) sunt cei care baga bani in asta la randul lor, adica investesc.

Ca sa castigi bani din ceva online iti trebuie un blog sau un site. Acolo scrii, publici despre ce anume te pricepi, oferi oamenilor ce au nevoie si in timp pui produse la vanzare. Trebuie si o startegie pentru a ajunge acolo, si asta dureaza, zile, saptamani sau luni! dar trebuie sa investesti si in blogul tau.

Cand ai ce oferi oamenilor, ai ocazia sa vinzi un produs. sa zicem cu 30 de lei, si il cumpara 10 persoane minim. 3 milioane le-ai facut din start, apoi vine altu. smd.

Asa se fac afacerile astea de spui tu. Nu Sa dai clik-uri si sa zici ca esti bagat intr-o afacre. E fix Pix!

spor

| stroedaniel13 a răspuns:

In niciun caz.

Iti recomand sa arunci o privire aici: http://www.afaceri-online.org/magazin-online.html

Răspuns utilizator avertizat