| Florin_Bogdan_1991 a întrebat:

Salut vreau sa ma apuc de o afacere sa cumpar masini si sa le dezmembrez ce ziceti iasa ceva profit?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de zona unde locuiesti sau doresti sa iti desfasori activitatea.Se pare ca este o afacere profitabila fiind practicata si aducatoare de profit in cazul localitatilor mari unde se constata chiar si o concurenta intre firmele de profil.

2 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Trebuie sa te pricepi la domeniul asta

| sebastyan26 a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu ai ce sa pierzi numai ca trebuie sa pui sulfet in tot ceea ce faci si vei vedea ca totul va merge bine