| ptcgrand a întrebat:

Vreau sa stiu daca pot avea incredere in siteul acesta care plateste bani frumosi http://adf.ly/KFMb, imi poate confirma cineva sau e tot teapa?

2 răspunsuri:
| Veverixxu a răspuns:

Te asigur sa nu ai incredere in el...Shi nu o face ca o sa regreti mult
Cunosc persoana care a infiintat site`ul
Nici sa nu incerci

| ptcgrand explică:

De unde cunosti persoana care a facut siteul? si apropo, ai dat SKIP AD ca sa-l poti vedea sau ai inchis direct? In dreapta sus ai SKIP AD daca nu dai ala nu vezi siteul si pun pariu ca nu ai dat big grin