| m2lin98 a întrebat:

Vreau sa ma duc la CEC banck sa depun o sumă de bani intr-un cont transilvania brd etc as putea?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depune direct la banca unde ai cont. Vor rade alea de tine. Recunosc ca si eu am zambit la citirea intrebarii.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu te duci direct la BRD sa depui banii, direct in acel cont?
Ce treaba are CEC-ul in cazul asta?

| m2lin98 explică (pentru Violleta2022):

Eu stau la sat si am CEC BANCK. Trebuie să depun neaparat banii maine si nu pot ajunge la o banca

| Violleta2022 a răspuns (pentru m2lin98):

Transferul de la o banca la alta dureaza 1-2 zile lucratoare.
Deci, daca-i depui vineri, banii vor ajunge in contul BRD abia luni sau marti.
Mai bine te duci maine sau luni direct in oras, la un centru BRD si depui banii, ca intra imediat in acel cont.