| Lorena4 a întrebat:

(va rog nu luati in bataie de joc, am nevoie de niste pareri si ajutor )
Locuiesc intr.un oras, cei drept parasit de sporturi. Alerg destul de des, 5000m am inceput sa ma obisnuiesc si sa nu mai obosesc foarte repede. Urmeaza sa merg pentru o zi in Bucuresti, cu scopul de a ma antrena (atletism). Nu am unde sa stau, si nici cu cine. Vreau sa urmez un liceu sportiv tot in Bucuresti. Stiti voi pe cineva care gazduieste, de asemenea cu preturi acceptabile?( de preferat sector 1) Sunt decisa sa merg pana in "gaura de sarpe" dar, ca orice om am o limita va rog... funda, scuzati categoria!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cine găzduieste necunoscuți de pe TPU? Nu vedeti ce se întîmplă in România?

| Lorena4 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu nu am zis sa-mi aranjezi tu totul cu gazduirea. Am zis doar sa-mi dai niste informatii, un nr de tell... M-as fid escurcat eu mai departe.

Răspuns utilizator avertizat