| HaChick a întrebat:

Vreau sa scot 5000 € din banca. Spuneti-mi care este procedura, ajunge faptul ca am un job sau trebuie sa pun un bun care e pe numele meu? Ca nu am nimic pe numele meu (casa, masina sau teren) Ma poate ajuta cineva? Imi puteti recomanda o banca anume care ar fi mai avantajoasa pentru mine (dobanda cat mai mica, etc.)? nu stiu daca ajuta... ratele vreau sa fie de max. 250 € platite in max. 24 de luni. Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu.in vremurile astea de mare stramtorare nu trebuie sa ai de-a face cu institutiile financiare prea mult. te ajuta, dar daca te prinde la inghesuiala asa cum a cazut un prieten de-al meu, nu te lasa pana nu-ti vinzi si haina de pe tine ca sa inapoiezi banii bancii. ajungi pe drumuri si nu le pasa.ai grija.criza nu trece curand.

5 răspunsuri:
| HaChick explică:

Intre timp am gasit asta: http://www.creditenevoipersonale.ro/......rsonal.php POATE VA MAI FI DE AJUTOR SI ALTORA! :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.In cazul in care nu ai rezolvat iti pot trimite mai multe solutii de la adresa de mail:elenadurbeca@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am rezolvat, Tepes a fost foarte convingator (de aia a primit si funditatongue). Am avut de ales intre o masina SH de 5000 euro (pe care ii aveam) ori una noua de 10. 000 (cu cei 5000 imprumutati de la banca), si pentru ca am gasit o masina destul de noutza la pretul de 5000 de euro cu dotari de peste 15000 (cand era noua), am luat-o si sunt foarte multumit de decizie. Cu bancile o sa ma risc cand o sa vreau sa-mi iau un apartament, probabil. happy Pana atunci mai e cale lunga. Salutare!

Răspuns utilizator avertizat