| here a întrebat:

Vreau sa stiu cat costa un gm de aur in Romania de 21 de karate in dolari sau euro
si daca pot sa vand in Romania aur cumparat din Dubai si Egipt sau nu si se vinde cu acelasi pret din Romania sau cu pretul care din Dubai sau pierd
Vreau sa stiu ca informatie daca in Romania se poate strange aur la banca ca sa nu fie furat daca este de suma mica sau nu si care sunt condiitile
si aurul se vinde in magazine ca in tarile arabe sau unde

1 răspuns:
| Arthur a răspuns:

Ai aici un calculator aur - argint : http://www.swissgold.ro/? gclid=CNn3nI7o0rMCFUpb3godxEwA5Q
Aurul poate fi şi din Madagascar, singura diferenţă este faptul că se face diferenţă între aurul alb şi cel obişnuit.