| Lewandowski a întrebat:

Siti vreo metoda sigura, dar sigura de a castiga la pariuri? Sau o strategie ceva? Dar fara cele care necesita mizarea unor sume mari... Multumesc!

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu exista castiguri sigure la pariuri. Sigur esti ceva incepator. Cel mai sigur este sa joci cu strategia easy money, dar are si aceasta riscul ei. Nu exista castiguri sigure la pariuri, fiindca, daca ar exista, ar da casele de pariuri faliment, si a-m sti cu totii aceasta metoda. Deci, nu arunca sume mari la pariuri, fiindca vei fi dezamagit. Joaca cu sume mici, si din placere, nu pentru bani, si abia atunci vei castiga ceva. Nu uita sa analizezi fiecare meci cu atentie.