| albastrel a întrebat:

Am auzit ca cica tovarasu' Ceausescu si consoarta sa sunt in viata... Voi ce credeti despre aceasta stire?

Răspuns Câştigător
| yinyang a răspuns:

Totdeauna cand moare cineva important zice ca nu-i mort...cand a murit Saddam Hussein au zis ca au omorat doar o sosie, cand a murit 2pac au zis ca nu i-ai gasit zarul tatuat dupa ureche, cand a murit Ceausescu au zis ca e plecat din tara si ca in mormant au gasit un bilet ca e plecat in Rusia, cand moare de curand Michael Jackson se spune ca nu e mort de asemenea...nu este putin deplasat ce auzim in fiecare zi? nu vi se pare ca avem prea multi jurnalisti in toata lumea asta si ca trebuie si ei sa gaseasca ceva interesant ca sa manance si ei o bucata de paine? eu spun ca ar trebui sa lasam mortii cu mortii si vii cu vii...ca dincolo nu stim ce e...Ms de intrebare alinu stiu... o zi placuta va doresc la cei de pe TPU

35 răspunsuri:
| Sabwy a răspuns:

Da. am auzit si ca michael jackson traieste si ca a vrut sa iasa doar din lumea mondena. sa-si poata creste copii in liniste... si ca a fost vazut cica la granita cu mexic... oare de ce nu cu romania laughing?! da si am auzit ca ceausescu. s-a mutat intr-o tara africana...laughing

| kayan a răspuns:

Eu cred ca e adevarat... am auzit ca s-au mutat de curand in aceeasi casa cu Michael Jackson, Elvis si 2pac...

| Timishan a răspuns:

Ar fi interesant sa mai traiasca, dar nu cred, si era ceva sa spui si de unde stii. Daca este sa traiasca, cred ca ar mai cauta cineva sa-i omoare si a doua oara.Parerea mea este ca, nu erau atat de rai cum se spunea de ei.Asa fara scoala cum erau, cred ca au facut multe pentru Romania, doar cei de dupa, ce le-au luat locul, ar spune ca au fost un cosmar. Daca i-au omorat, inseamna ca, ce era rau in vremea Ceausestilor, se datora taman acestor scarbe ulteriore de la putere, si nu numai.Nu cred ca traiesc, dar mi-ar placea sa "invie" printre noi.Cred ca s-ar face de cacao o multime dintre cei in varsta de acum din politicul romanesc. tongue

| latinu a răspuns:

Este un secret prea mare ca sa se vb despre asa ceva pe net,,, si la un asa nivel scazut fata de cei de sus de la Bucuresti

| damira a răspuns:

Eu cred ca traiesc, si ca au inscenat moartea.