| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti daca traia Tovarasu Ceasca o duceam mai bine decat acum?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ne permitem să trăim în trecut!
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| claudiu89 a răspuns:

In nici intr-un caz, uita-te la Coreea de Nord sau China care inca sunt tari comuniste, majoritatea o duc rau (mai ales cei care nu stau in oras) si nu au voie sa iasa din tara si banii se duc pe armata ce mi se pare aiurea cand suntem in moment de pace.

| adelina_9598 a răspuns:

:O:O:O Nu cred!
Adica financiar poate da...
Dar...n-am fi avut libertate deloc...si la 10 era stingerea in Tot orasullaughinglaughing