| flavius01 a întrebat:

Am talent ca si scriitor/ scenarist? Uitati aici ceea ce am scris: http://www.wattpad.com/3126161-blood-from-women. Ce parere aveti? Vi se pare ca s-ar putea face un film dupa asta? Sau daca nu, macar o carte? Pls raspundeti-mi

2 răspunsuri:
| ioanaisfetcu a răspuns:

Fa-ti un blog! Posteaza cat mai mult, pertinent si cizelat si in functie de cati vizitatori vei atrage si de parerile lor, o sa te lamuresti daca ai talent sau nu. Parerile sunt tare subiective asa ca ma abtin.

| ioanaisfetcu a răspuns (pentru ioanaisfetcu):

Am citit-o cu atentie. Chiar ai talent. Succes si cu recomandarea mea anterioara!