| divine_2358 a întrebat:

Am un tatuaj mic situat in zona inginal, nu este vizibil si vreau sa stiu daca am voie sa dau admiterea la academia de politie sau sri cu un astfelt de tatuaj.astept raspuns va multumesc happy

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti da fara nici o problema. Succes si numai bine!

| Диана a răspuns:

Nu cred.
@S T A L K E R: N-ai vazut in ce hal au ajuns politistii din ziua de azi? laughing Ce ne mai miram? :-J

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-i aia zona "inginal"? Unde e ortografia? Unde e acordul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Divine, in primul rand, invata limba romana. in al doilea rand, proba medicala o sustii de doua ori. prima data in teritoriu, unde se presupune ca efectuezi si un control ginecologic, dar din experienta iti spun ca doar se pune parafa. al doilea control in efectuezi in incinta academiiei, unde te dezbraci pana la chiloti. daca acestia iti acopera tatuajul ai scapat. daca cumva il descopera, e probabil sa te puna sa dai o declaratie cum ca nu esti adepta anumitei secte, ca esti ''intreaga la cap'' etc.

| LoveAngel223 a răspuns:

In ziua de azi nu te mai cauta si la ***

| alandala a răspuns:

Sexy cop? happy

| MissFashionPrincess a răspuns:

Să presupunem că te referi la zona inghinală...
La proba medicală pentru admiterea la Academia de Poliţie se face şi control ginecologic... deci nu ai cum să ascunzi acest "mic tatuaj".
Mrs Deez : ai idee cât de greu este să intri la Politie? presupun că nu, când spui asemenea inepţii...

| Fallen1Angel a răspuns:

Inginal? vrei sa dai la academia de politie si tu habar n-ai limba romana.

| Georgy1033 a răspuns:

Din cate stiu eu nu ai voie poate te va intreba daca ai tatuaje. Sper sa ei academia de politie mult succes funda?