| Ekkaterinna a întrebat:

Aprox. cat dureaza concursul Cangurul Matematician la clasa a 5-a?

Răspuns Câştigător
| woody_9489 a răspuns:

Aproximativ 2 ore cred.

16 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Intre 1 ora si jumatate si 2happy

| woody_9489 a răspuns:

In jur de 2-3 ore.

| Lora_6439 a răspuns:

Dureaza cat vrei tu (maxim 2 ore era cand am dat eu). La modul... daca iti merge mintea repede, poate sa dureze si jumatate de ora. Dar daca iti este mai greu si stai mai mult la fiecare raspuns, poti sa stai si cele 2 ore care iti sunt acordate si sa nici nu-ti ajunga timpul. Asta depinde de tine.

Răspuns utilizator avertizat
| YLLL a răspuns:

2 ore.big grin
dar sunt care termina mai repede`

| Oanny a răspuns:

Dureaza 2 ore sunt 100% sigurabig grin ei bine succes la concurs

| Anonimusss a răspuns:

Am citit intr-o revista din aceea de la cangurul si scria 1 h si 15 minbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Nu conteaza a răspuns:

Eu stiam ca cat cel d la romana -> 1h thinking succes maine si eu merg smug

| Bianca206 a răspuns:

2 ore parca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.cangurul.ro
Daca nu ma insel, dureaza 75 minute :D.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt in clasa a 5-a si urmeaza sa merg maine la concurs...proful nostru a zis ca in jur de 2 ore si ceva, iar daca termini mai repede poti sa pleci acasa.
Pa, pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O oara si jumatate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

34 de ore(sigur ca glumesc, vreo 2).

| wikisor a răspuns:

2 ore maine ma duc si eu :Xbatting eyelashes

succes si tie

| alexutza5 a răspuns:

Doua ore si jumatate