| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva cartea Maitreyi in biblioteca? Am citit-o si abia azi am aflat ca trebuie luate niste citate critice de la sfarsitul cartii si abia am returnat-o la biblioteca si am nevoie de ele maine. Va rog mult, cine are sa-mi scrie niste citate critice de la sfarsitul operei, dau funda :*:*:*

5 răspunsuri:
| daydreamer a răspuns:

Eu o am in format electronic, daca o vrei. Asa iti poti tu selecta citatele pe care le vrei. Da-mi un privat cu mail-ul tau daca esti de acord.

| BloodyRose a răspuns (pentru daydreamer):

In format electronic am gasit-o si eu dar nu avea citate critice. De obicei, la orice carte, dupa tabelul cronologic, sunt comentariile unor critici despre opera respectiva.

| biancaanamariat a răspuns:

Ce citate? de la sfrsitul cartii? te ajut daca vrei ca am cartea dar ce citate?

| BloodyRose a răspuns (pentru biancaanamariat):

Cartea pe care am citit-o eu avea la sfarsitul cartii, dupa tabelul cronologic niste citate critice thinking