| Purgatoriu a întrebat:

As putea download-a cartea "Sange satanic,,?

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Trebuie să ai cont ca să o poți descărca, dar o poți citi online aici:
http://www.scribd.com/......b-Preview.
Lectură plăcută!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu?

| ToKen a răspuns:

Nu se gaseste pentru download si nici nu o poti citi online integral...gasesti doar preview-uri ( maxim 32-34 pagini ).
E foarte tare cartea devil

| mariusQ a răspuns:

Si eu iubesc filmele de groaza dar tu ma speri rau de alta parta poti daca nu faci pe tine.

| Purgatoriu explică (pentru mariusQ):

Ai citit macar ceva despre aceasta carte? Aceste doua cuvinte impreuna in carte nu exista. Vezi de asta m-a lasat Dumnezeu pe pamant, ca sa te sperii pe tinehappy