| tearsforfears667 a întrebat:

Credeti ca partea a doua din romanul "Sange Satanic" va fi la fel de buna ca si prima? (intrebarea e numai pentru cei care au citit cartea!)

4 răspunsuri:
| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Ti-a ti s-a parut buna? Pentru ca eu am citit un fragment de pe bloodymetal si mi s-a parut o tampenie.
Bye!

| 7fold a răspuns:

Lasa-te de cititlaughing

| tearsforfears667 explică:

Da, este foarte, foarte buna. Mie si tuturor amicilor mei ne-a placut. Fragmentul despre care spui tu nu stiu care este, dar cartea intrreaga e superba. Aici am citit o recenzie care descrie bine cartea, dupa parerea mea http://amdoar18ani.ro/sange-satanic-cristina-nemerovschi

| tearsforfears667 explică (pentru tearsforfears667):

Am auzit ca partea a doua apare in 2012. Yupii big grin