| HUAWEHUAWE a întrebat:

Buna.
Cat ar costa sa public o carte prin editura cu urmatoarele caracteristici?
Multumesc
Dimensiunile 148x 210 mm(+2% )
Gramajul interior 55g/mp
Gramajul coperta 150g/mp
Adica un caiet de 48 de file de mate/romana, 500 exemplare prin editura.
Cat ar costa dupa tine? Aproximativ daca ai intalnit situatie la fel

1 răspuns:
| Trixt3r a răspuns:

In primul rand trebuie sa iei legătura cu o editura, aceasta editura pe baza unei parți din manuscript o să-ți spună dacă accepta să-ți publice cartea și o să-ți spună și eventualele costuri.

Cauta pe google "publica cartea la noi" și apoi contactează mai multe edituri din rezultatele de pe google.