| anonim_4396 a întrebat:

BUNA! Cum sa descard ceva de pe laptop pe telefon ultilizand un cablu de date am Samsung galaxy s 4 si vreau sa descard de pe magazyn play ceva sau poze dar nu prin mega sau wifi prin cablu de date se poate cum se foloseste

3 răspunsuri:
| simonabuburuza44 a răspuns:

Nu stiu

| Sebastian_Mihai_1996_xybE a răspuns:

Pai poti descarca orice de pe net si sa le pui pe telefon prin cablu de date doar ca nu poti lua aplicatiile din Magazin Play si sa le pui pe telefon doar cauti pe google numele jocului si dupa pui ".apk " dar pot avea virusi si alte tampeni care te pot "afecta" in timp sau te pot priva de confidentialitate adica sa iti fure informati sau sa se foloseasca de telefonul tau pentru a face alte lucruri. Iar dupa ce le-ai pus pe telefon ( aplicatiile cu extensie.apk ) doar te folosesti de aplicatie din telefon numita "Fisierele Mele" intri in folderul unde le-ai copiat si apesi pe el... se va instala.

| anonim_4396 explică (pentru Sebastian_Mihai_1996_xybE):

Nu prea am inteles dar incerc