| Geo32 a întrebat:

Mi-am luat de curand un telefon Samsung Galaxy Ace Plus si vreau sa folosesc cablu de date, insa daca il conectez la laptop el se incarca dar laptopul nu mi-l identifica. Adica nu imi apare ca si cum ar fi conectat (dau funda ). Multumesc.

Răspuns Câştigător
| akka4 a răspuns:

Descarca si instaleaza programul kies (in calculator), dupa conectezi cablul de date si il va recunoaste

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Ai drivrele puse? Vezi ca kies iti pune driverele. Vezi sa ai depanarea us dezactivata din setari.