| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cuparat un samsung galaxy sII si am facut cateva poze cu el. Acum vreau sa descar prin cablu lui de date, iar laptopul meu nu citeste cablu de date. Mentionez ca am un lapto hp, windows 7, este un laptop foarte nou si foarte performant. Ce ar trebui sa fac? Ofer funda!

6 răspunsuri:
| TheAdytzu a răspuns:

Activeaza : doar stocare in masa de la optiuni Sd card si...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumpara-ti un adaptor pentru carduri! Costa mai putin de 10 lei!

| KiraVonHell a răspuns:

Ai activat USB la telefon?

| roxydulkica a răspuns (pentru KiraVonHell):

Cum sa il activez?

| KiraVonHell a răspuns:

Si la mine era la fel si am intrat la setari si am cautat setari USB sau setari retea sau ceva de genul si am dat pe USB si am dat pe activeaza USB.papa.

| CaMeLya_5874 a răspuns:

La mine era exact asa cind mi-am schimbat windowsul...trebuie sa cauti in telefon la optiuni,telefon,accesorii, set cu casa, la profil implicit trebuie sa fie activare iar la raspuns automat la fel activare iar cind pui in calculator apasa la transfer imagine... FUNDA?