| Tyberiu2000 a întrebat:

Bună.Doamna Dirigintă ar dori să facem un spectacol pentru Balul Popicilor, dar eu caut să fac ceva mai original.Prima oară m-am gândit să facem un spectacol de pantomimă,dar apoi am aflat că deja se mai făcuse un asemenea spectacol,chiar anul trecut.Aș dori să știu dacă aveți idei pentru scenete mai originale, având în vedere că suntem clasa a 9-a.Nu doresc scenete pentru copii și aș dori,dacă se poate,să fie scenete comice, deoarece aceasta a fost cererea Doamnei.Vă mulțumesc și dau funda.

2 răspunsuri:
| Tyberiu2000 explică:

Balul Bobocilor, scuze pentru greșeală

| Patricia_Hadarig_1997 a răspuns:

Inventeaza o comedie cu personaje haioase de ex.: Porky Pig, Bugs Bunny...