| laurr a întrebat:

Deci vreau ca la balul bobocilor sa fac o scenete pantomima, dati-mi si mie niste idei si melodi cu un videoclip daca se poate sau programe cu care pot face eu melodiile, sa tai sa le lipesc. Funda + vot

2 răspunsuri:
| bmcriss a răspuns:

Pai ideile ti le creezi singur in functie de tema balului. Odata ce ai formulat tematica pantomimei, creezi un scenariu provizoriu cu ce ar face fiecare "actor" dupa care adaptezi dupa melodie sau invers.
Pt melodii eu folosesc Cool Edit Pro 2.0, poti face absolut orice