| Yoou_Mar_1999 a întrebat:

M am inscris in balul bobocilor acolo unde voi realiza o pantomima si am nevoie de niste idei. Tema va fi cererea in casatorie, iar pana acum m-am gandit la momentul in care ii voi da inelul si fix atunci va aparea un baiat plin cu bani care o s o atraga. Astept idei. Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca ideea unui baiat plin de bani va fi aroganta.
Daca vrei sa impresionezi, foloseste tema unei iubiri sincere, adevarate, cu sentimente, nu una ipocrita si mincinoasa, bazata pe bani si bogatii.

| Amials a răspuns:

Cred că ar prinde la public să faci ceva funny, ceva care să-l umilească puțin pe băiatul cu bani. Funda pls

| Yoou_Mar_1999 explică (pentru Amials):

Poti sa mi dai mai multe idei. te rog?

| Ajutorescu a răspuns:

Am mai gasit pe net o idee, si anume un puzzle personalizat, si sa o las pe ea sa descopere mesajul. Voi ce parere aveti? am gasit ceva asemanator aici: http://www.pepuzzle.ro/blog/casatorie.html...dar astept si alte idei pentru ca nu sunt sigur de efect.