| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa scot niste poze si sa le inramez.ce imi sugerati sa fac mai intai? sa caut rama mai intai sau sa scot pozele si apoi sa caut ramele potrivite?

Răspuns Câştigător
| En3Rgi a răspuns:

Mai intai scoti pozele si dupa cauti rama potrivita pentru fiecare.Ca daca iei mai intai rama si o pui la o poza si nu se potriveste ce faci? Deci mai intai poza si dupa vezi cum se potrivesc cu ramele.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai intai scoate pozele si dupa cauta rama potrivita si pe placul tau. Funda?

| AlexHaiduc a răspuns:

Pai eu zic sa scoti mai intai pozele si apoi sa cauti rama ca daca nu se potriveste rama... trebuie sa cauti alta mai intai scoate pozelewinking