| Alexandra58 a întrebat:

Saptamana viitoare este programul "Scoala Altfel" iar eu cu inca 2 prietene vrem o sceneta! Problema este ca nu am gasit una buna de folosit pe tot internetul! Ma puteti ajuta va rog? Este o urgenta!

2 răspunsuri:
| andreeaparaschiv a răspuns:

Jucati si voi ceva cunoscut ca Romeo si julieta exemplu.sau puteți crea voi una.fiti creativi

| GiorgiAlexandra a răspuns:

Buna! incearca piesa satul electronic (se mai numeste si oile Domnului)eu am jucat in aceasta piesa si este una foarte buna! multa bafta happy