| anonim_4396 a întrebat:

In prezent,facem niste activitati in cadrul unui grup,pentru proiectul "Copii fara etichete!",in care trebuie sa implicam absolut totii copiii,indeferent de etnie,nationalitate,etc. Asa ca ne-am gandit la unele activitati (pentru cand va fi soare,vom face jocuri afara,ne-am gandit sa facem rebusuri si joculete scrise, pentru a le face in clasa copiii). Eu si coechipierii mei nu prea mai avem idei si trebuie sa facem un fel de "program" al activitatilor. Alte idei? Am cautat si pe net, dar nu prea am gasit. Si nu vreau chestii de genu' :Mergeti si vizitati un loc din oras. Dorim niste activitati care se pot desfasura in scoala sau in curtea acesteia!
Urgent puppy dog eyes funda! Multumim!

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

In loc sa multumesti pentru raspuns, sari in cap cui incearca sa te ajute. Utilizatorii TPU nu s-au dus de rapa, tu n-ai bun simt, asta-i clar.Ai postat intrebari cate raspunsuri ai dat si vrei echitate!

| naturecountess26 a răspuns:

Salut, puteti organiza excursii in parc sau sa mergeti la o prajitura sau un spectacol(la teatru). Sper ca ti-am fost putin de ajutor.

| HellGirl0 a răspuns (pentru naturecountess26):

Eu zic ca n-ai citit tot ce-am scris eu acolo. "Si nu vreau chestii de genu' :Mergeti si vizitati un loc din oras. Dorim niste activitati care se pot desfasura in scoala sau in curtea acesteia!"
Va e lene sa cititi tot, va uitati la inceput si la sfarsit si dati un raspuns in graba. Si utilizatorii TPU s-au dus de rapa.

| naturecountess26 a răspuns (pentru HellGirl0):

Scuze dar la ora respectiva nu eram chiar bine-dispusa, deci totusi puteti sa jucati jocuri de cultura generala pentru ca tot are legatura cu scoala(sa vi se puna intrebari), apoi puteti dansa(in echipe)...