| anonim_4396 a întrebat:

Sunt clasa a8a si sunt pasionata de arte plastice (desen & pictura). Am incercat sa ma informez pe site-ului liceului unde vreau sa intru la anul cam ce pot deveni din asta, insa nu am aflat prea multe. Ma puteti ajuta voi? Multumesc.

7 răspunsuri:
| Bloo2 a răspuns:

Ar fi o optiune pentru tine liceul tonitza. dar va trebui sa te pregatesti un pic caci la inceput se da un examen.

| Bloo2 a răspuns:

Juno ...ai mai multe sanse sa ajungi arhitect daca faci un liceu de arhitectura gen n. socolescu...

| Dianna a răspuns:

Artist plastic! intereseaza tede liceul n.tonitza.asta daca esti din bucuresti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt din bucuresti happy nu liceul e problema, ci cam ce se poate deveni din asta caci eu nu vad un viitor prea stralucit straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Artist plastic -_-" liceul iti da decat o pregatire, so...nu prea conteaza ce faci in liceu ci ce vrei sa faci mai incolo...

| juno a răspuns:

Design interior, design vestimentar, pictor, sculptor, arhitect... nu stiu, probabil mai sunt si altele pe care nu le stiu.winking

| juno a răspuns:

Ai mai multe sanse (de`acord), dar nu e exclus.winking