| Alexavia5 a întrebat:

Buna.
Sunt la științe sociale in clasa a 9 a, iar la anul as vrea sa ma transfer la arte, la secțiunea de arte vizuale. As vrea sa stiu din ce constituie examenele de diferențe. Am întrebat și pe e-mailul liceului la care vreau sa ma transfer, dar mi-au zis ca am toate informațiile pe site-ul liceului, dar nu este nimic pe site care sa ma ajute.
Multumesc.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai dreptate, nu am gasit nimic cu privire la transfer in timpul anilor de liceu si nici la ce materii dai examene.
Mai insista sa trimiti emailuri, macar roaga-i sa-ti trimita formulares au linkuri clare, ca nu vad nimic sa te poata ajuta.