| qxSmilee a întrebat:

Buna, tatal meu a varsat putin ceai pe tastatura si acum unele taste nu se mai duc in jos, adica cand le apas parca e ceva sub ele, desi scriu e destul de enervant, credeti ca v-a disparea chestia asta, sau v-a trebui sa imi schimb tastatura? Ce pot face ca sa nu mai fie asa?

Răspuns Câştigător
| sTiCookie a răspuns:

Pai si eu am patit happy varianta lunga: apasa pe ele pana se dezmortesc si aia scurta:usuco cu fenul si apoi scuturo (si nu trebuie sa iei alta

3 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Bună dimineaţa.
Degeaba o cureţi, nu o să dispară chestia aia. Şi eu am păţit ceva asemănător. Ar trebui să cumperi alta.

| 000Diddy000 a răspuns:

S-ar putea sa se fi scurs putin ceai pe sub taste si acum e lipicios si se poate sa se lipeasca tastele cand scrii incearca daca poti sa scoti tastele si sa stergi putin

| Ghost99 a răspuns:

Incearca sa le cureti si daca nu reusesti asa, trebuie sa cumperi alta.Succes.