| Shad0w a întrebat:

! Salut TPU.Am o problema cu tastatura sau limba tastaturi cel mai probabil. Acu cateva saptamani ma mancat pe mine undeva sa imi schimb limba tastaturii in romana, ca mno sunt roman...si pana mai acum am sesizat un "BUG" cred, oricum ceva... cand apas "left ctrl" imi pune caracterul" ` "(apostrof) si cand apas right ctrl pune" z ". Imi este destul de incomoda chestia si in plus se pare ca blocheaza si combinatia unor taste cu ctrl (ex: ctrl+a care folosit ca keybind nu stiu unde ar trebui sa fie ok dar insa ioc)

3 răspunsuri:
| DeeaDeuTsa a răspuns:

Eu zic cel mai bine să pui inapoi tastaura în limba engleză.

| Shad0w explică (pentru DeeaDeuTsa):

Offf...par a fi meltean sau ceva? Acum sa ma scuzi dar decat sa faci post aiurea mai bine nu mai pui! mersi oricum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ctrl+ shift happy.