| Shad0w a întrebat:

Am o problema cu tastatura sau limba tastaturi cel mai probabil. Acu cateva saptamani ma mancat pe mine undeva sa imi schimb limba tastaturii in romana, ca mno sunt roman...si pana mai acum am sesizat un "BUG" cred, oricum ceva... cand apas "left ctrl" imi pune caracterul" ` "(apostrof) si cand apas right ctrl pune" z ". Imi este destul de incomoda chestia si in plus se pare ca blocheaza si combinatia unor taste cu ctrl (ex: ctrl+a care folosit ca keybind nu stiu unde ar trebui sa fie ok dar insa ioc)

2 răspunsuri:
| Alex1234123 a răspuns:

Schimba limba inapoi dand click dreapta pe aia de la limba din bara si selecteaza peste tot englezawinking

| Shad0w explică:

Citisem pe un forum cum ca ar avea o legatura si cu limba franceza nu am inteles prea bine si apoi mi-a inchis taburile si calculatorul prin nu stiu ce keybind am reusit sa mesteresc lol-.-'