| Thisismee a întrebat:

As dori niste sfaturi despre ce pot gati pentru. aniversarea fratelui meu...
Nu vreau la raspunsuri pizza, tort, sampani.Astea sunt la toate petrecerile, bineinteles o sa aiba.

Răspuns Câştigător
| alexralu34 a răspuns:

Poti face niste prajituri usoare sau un chec,tartine,fursecuri,salate,platouri cu legume(cu branza,sunca alaturi)sau fructe,diferite sosuri in care poti imuia legumela,carnea; toate asortate cu alune,covrigi, chipsuri, bomboane puse in boluri

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gateste-i mancarea sa preferata, ceea ce sti tu ca-i place sa manance si nu a mai avut ocazia...

| GaGaLoveBieber a răspuns:

In ceea ce priveste tortul am descoperit la o petrecere de schimbat prefixul [20+] un tort extrem de elegant sau mai bine zis incitant pentru un subiect masculin. Acesta dintai reprezenta tridimensional o pereche de sani mulatrii de dimensiuni medii.