| oanaonitza26 a întrebat:

daca e cineva care lucreaza cu fimo, se lucreaza pe placa de gresie sau faianta ca sa nu se lipeasca?

Răspuns Câştigător
| Bristena a răspuns:

Buna!
Eu lucrez cu fimo, e chiar pasiunea mea.In legatura cu intrebarea ta : Cel mai bine ai lucra pe o bucata de gresie, iti recomand. Insa este mai recomandabil ( nu stiu daca ai asa ceva acasa, eu una cu asta lucrez ) sa faci fimo pe o bucata de sticla.
Sper ca te-am ajutat!
PS : Daca mai ai intrebari legate de fimo, nu uita ca te pot ajuta oricand happy

| oanaonitza26 explică (pentru Bristena):

Mersi daca ai putea sa-mi dai niste tehnici si modele pentru bijuterii din fimo plz

1 răspuns: