| SkYLeader a întrebat:

Stiti cum se numeste piatra aia cu nas?

Răspuns Câştigător
| Cipri99 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=P-bVu_FiJ50
Asta? Insula pastelui sau cum e si mi se pare ca de la gat in jos are si corp sa zic asa.

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

"Asta" care?
Ori te referi la Sfinxul din Egipt (ca ala mai are o bucatica de nas), ori la Sfinxul din Bucegi, care nu prea are.

| SkYLeader explică (pentru ardnaxur1961):

Aia ma din piatra, care nas si ochi si e in pamant de la gat in sus

| Cipri99 a răspuns (pentru SkYLeader):

Https://www.youtube.com/watch?v=P-bVu_FiJ50
Asta? Insula pastelui sau cum e si mi se pare ca de la gat in jos are si corp sa zic asa.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca nu pui o poza, un link, ceva, cum ar putea cineva sa ghiceasca la ce te referi tu? Ca pietre...slava cerului; peste tot!

| Leocerba a răspuns:

De ce rad atat de tare?!
Adica, la propriu!
Intrebarea este atat de neajutorata, cei care au raspuns exact, intelegand pe bune ceva atat de incifrat si dorinta lor sincera de a ajuta chiar si in termenii astia abstracti, mai ales raspunsul la intrebare, insula Pastelui.
Totul e dadaist aici!

Insula Pastelui
care nas si ochi si e in pamant de la gat in sus
(sublim)

| lorena15 a răspuns:

Esti nebunlaughing

| gabby77 a răspuns:

Aia de pe insula Pastelui?