| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste idei (ar fi bine si cu link) pe care sa mi le poata face o prietena. Dau funda celor mai frumoase idei!

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Ce fel de idei?

| Anonim007X a răspuns (pentru BiuL):

De poze. Scuze am uitat sa scriu

| Bogdan123Bogdan a răspuns:

Buna, conteaza cati ani ai, daca asa cauta pe matrimoniale acolo sunt fete de toate varstele cu vr telefon email tot ce vrei, apropo sunt numa fete frumoase foc crede-ma acolo mi-am facut si eu prietena, baftaaa! Funda?

| DraGutZUul a răspuns (pentru Bogdan123Bogdan):

Cum ti-ai facut prietene?laughing. Ala din poza esti turolling on the floor. Nu cred ca ai vreo PRIETENAlaughing