| HippieGirl a întrebat:

Am si eu o intrebare, mai am putin si trebuie sa-mi aleg un liceu cu un profil potrivit: uman sau real.
Imi puteti spune si mie profilul la care se pune mai mult accent pe muzica/arte (actorie, teatru). "Ma-nteleg" bine cu ambele profiluri - uman si real - insa nu stiu pe care sa-l aleg, dar vreau sa se puna mai mult accent pe muzica... actorie, si nu stiu care este mai potrivit.
Multumesc anticipat! Dau funda

Răspuns Câştigător
| Cherr a răspuns:

La liceele vocationale se pune accent pe muzica si/sau actorie.